Dermatolog i lek. medycyny estetycznej Dr. Jasińska

[vc_row nfw_row_image=”2526″][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Dr n. med. Tatiana Jasińska

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1763″ img_size=”400×400″ alignment=”center” style=”vc_box_outline_circle_2″ border_color=”orange” css_animation=”appear”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text css_animation=”left-to-right”]

Medycyna estetyczna – Bytom, Lubliniec

Dr n. med. Tatiana Jasińska, jest specjalistką w dziedzinie medycyny estetycznej oraz alergologii, zapewnia zabiegi zapobiegawcze, które skupiają się na profilaktyce w zakresie starzenia się skóry. Jeżeli jest taka potrzeba, stosowane są również zabiegi rekonstrukcyjne, odtwarzające stan z przed procesu starzenia. W ich skład wchodzą: Mezoterapia igłowa, peelingi lekarskie, toksyna botulinowa (BOTOX), cryolift, mezoterapia z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, zabiegi z użyciem lasera diodowego, laserochirurgia, kriochirurgia, skinboosters. Jeżeli są państwo również zainteresowani dermokosmetykami, klinika oferuje ich szeroki zakres, wraz z pomocą przy ich doborze. Zobacz ofertę zabiegów medycyny estetycznej:

Oferta i cennik – medycyna estetyczna.

Dermatolog – Bytom, Lubliniec

Dr n. med. Tatiana Jasińska jest dermatologiem i wenerologiem przyjmującym pacjentów w Bytomiu (w poniedziałki, wtorki i piątki) oraz Lublińcu (wtorek i czwartek). Warto pamiętać, że skóra to bardzo ważny narząd niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu jako całości. Bierze udział w termoregulacji, gospodarce wodno-elektrolitowej, tłuszczowej i witaminowej, dlatego warto dbać o skórę niezależnie od różnych czynników takich jak, płeć czy wiek. W naszych oddziałach wykonywane są zabiegi, takie jak: Dermatoskopia, krioterapia, laseroterapia, dermatochirurgia z badaniem histopatologicznym. Wszystko jest oczywiście uprzedzone profesjonalną konsultacją dermatologiczną.

Zobacz ofertę zabiegów dermatologicznych:
Oferta i Cennik – dermatologia

Pani doktor zapewnia również pomocne informacje dotyczące dermokosmetyków. W celu umówienia wizyty, zadzwoń:

Kontakt

Lubliniec – tel. 34 353 10 85,

Bytom – tel. 784 680 284

Poniżej znajdziesz adresy naszych placówek w Bytomiu oraz Lublińcu. Serdecznie zapraszamy.

[/vc_column_text][vc_column_text css_animation=”right-to-left”]Dr n.med.Tatiana Jasińska jest dermatologiem i wenerologiem, oraz lekarzem medycyny estetycznej. Jest właścicielem i założycielem kliniki EstiClinic. Wspólnie z mężem dr Krzysztofem Jasińskim zarządza i kieruje pracą personelu.

Ukończyła Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. W 2011 roku na podstawie rozprawy doktorskiej pt.”Aktywność układu CD40/CD40L u chorych na różne odmiany przewlekłej pokrzywki” otrzymała tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie dermatologia. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. W 2011 roku uzyskała tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Odbyła wiele szkoleń z zakresu medycyny estetycznej pod kierownictwem światowych autorytetów w tej dziedzinie m.in.przez prof. Pasquale Motolese (Włochy), prof. Romulo Mene (Brazylia) oraz w uznanych ośrodkach szkoleniowych w kraju pod okiem wybitnych specjalistów, m.in. w Centrum Szkoleniowym Dermatologii Estetycznej Dermed pod kierownictwem prof. Andrzeja Kaszuby w Łodzi, w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice w Warszawie. Poza tym uczestniczy w wielu międzynarodowych oraz krajowych sympozjach naukowych w dziedzinie medycyny estetycznej.

Dermatologia to jedna ze specjalizacji dr.n.med. Tatiany Jasińskiej. Miejsca w których znajdują się placówki EstiClinic to: Bytom oraz Lubliniec. Jeżeli interesuje cię zabieg w zakresie medycyny estetycznej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub odwiedzenia jednej z naszych placówek.

Pani dr. prowadzi zabiegi w poniedziałki, środy oraz piątki w klinice zlokalizowanej w Bytomiu, natomiast we wtorki i czwartki pomoc w zakresie medycyny estetycznej można otrzymać w Lublińcu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text][wpgmza id=”1″][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1151″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1150″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *