LIFTING HYBRYDOWY

[vc_row nfw_row_image=”2526″][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

ZABIEG HYBRYDOWY

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2690″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”appear”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text css_animation=”bottom-to-top”]

Każdy z nas lubi czuć się pięknie, olśniewać wyglądem i swobodnie wkraczać w nowy dzień. W dzisiejszych czasach, kiedy każdy z nas ma coraz mniej czasu, coraz szybciej żyjemy i mamy coraz więcej obowiązków, oczekujemy rozwiązań, które szybko i skutecznie dostarczą nam najlepszych efektów. Rozwiązań, które jednocześnie będą odpowiadać na nasze osobiste potrzeby, ale też podążać za trendami i nowoczesnym podejściem do pielęgnacji skóry. Teraz medycyna estetyczna oferuje dużo, dużo więcej. Ważna jesteś Ty i Twoje potrzeby!
Preparaty należące do linii Restylane to szeroki wybór wypełniaczy na bazie stabilizowanego i sieciowanego kwasu hialuronowego, które umożliwiają korekcję i rewitalizację różnych obszarów twarzy. Produkty dzięki swojej budowie z łatwością można dopasować do indywidualnych potrzeb każdej z nas.
Wszystkie produkty z rodziny Restylane zawierają kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, są przebadane, sprawdzone i skuteczne. Posiadają stężenie na bezpiecznym poziomie, zapewniając jednocześnie długotrwałe, naturalne efekty zabiegów.

Lifting Hybrydowy to nowoczesne podejście do zabiegów medycyny estetycznej. To unikatowy zabieg, który kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu. Trzy różne produkty Restylane (Restylane Lyft, Restylane Defyne, Restylane Volyme), dwie różne technologie NASHA i OBT, które oddzielnie zapewniają efekt liftingu, delikatnego modelowania oraz subtelne dodanie objętości. Stosowane łącznie, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, pozwolą uzyskać naturalny efekt odmłodzenia i podkreślenia piękna podczas jednego zabiegu. Bez przerysowania, bez sztucznego efektu, bez szablonu.
Lifting Hybrydowy to zabieg szyty na miarę, dostosowany do Twoich potrzeb i predyspozycji.
Lifting Hybrydowy Restylane jest dostępny tylko w renomowanych gabinetach medycyny estetycznej, gdzie doświadczeni lekarze codziennie dbają o naturalny, świeży i młody wygląd wielu z nas.

Esti Clinic zaprasza do swojego gabinetu na zabieg hybrydowy.

[/vc_column_text][nfw_button_formats nfw_button_formats_color=”accent-color-3″ nfw_button_formats_center=”center” nfw_button_formats_link=”url:http%3A%2F%2Fwww.esticlinic.pl%2Fkontakt%2F|title:Kontakt|”][/vc_column][/vc_row]