Mezoterapia Linerase – przełomowy zabieg medycyny estetycznej

[vc_row nfw_row_image=”2526″][vc_column width=”1/1″][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]

LINERASE

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2355″ img_size=”medium” alignment=”center” style=”vc_box_outline_circle_2″ border_color=”orange” css_animation=”bottom-to-top”][vc_column_text css_animation=”appear”]Na rynku pojawiła się III generacja atelokolagenu LINERASE, dzięki któremu dermatologia estetyczna otworzyła nowe możliwości w rekonstrukcji i odbudowie tkanek. LINERASE jest innowacyjną terapią dostępną w Polsce od czerwca 2015 roku. Jest to procedura medyczna wykonywana wyłącznie przez lekarza. Terapia regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej utraconą sprężystość i naturalny blask.

KILKA SŁÓW O KOLAGENIE

Kolagen – główne białko tkanki łącznej. Ma ono bardzo wysoką odporność na rozciąganie . Jest odpowiedzialny za elastyczność skóry. Ubytek kolagenu ze skóry powoduje powstawanie zmarszczek, w trakcie jej starzenia. Kolagen wypełnia także rogówkę oka, gdzie występuje w formie krystalicznej.

Kolagen jest powszechnie stosowany w kosmetykach, zwłaszcza w kremach i maściach przeciwzmarszczkowych. Stosuje się go też jako wypełniacz w chirurgii kosmetycznej – np. do wypełniania ust.

Medycyna ma olbrzymie doświadczenie z regeneracyjnym działaniem kolagenu leczniczego. Już od kilkunastu lat w świecie medycyny klinicznej korzysta się z preparatów i opatrunków kolagenowych. Są one wykorzystywane zarówno podczas operacji ginekologicznych, chirurgicznych, neurologicznych, jak również w procesach gojenia ran pooperacyjnych i trudno gojących owrzodzeń w przebiegu np

cukrzycy.

Oczywiście to nie ten sam kolagen, który spotykamy w kremach i kosmetykach do pielęgnacjitwarzy.

Jest to biomateriał całkowicie niealergizujący, biozgodny i biodegradowalny (rozpuszcza się samoistnie w skórze).

NA CZYM POLEGA I JAK WYGLĄDA ZABIEG LINERASE?

Całkowita terapia składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Zalecane są 4 zabiegi w odstępie 2 tygodniowym dla uzyskanie pełnego efektu terapii. Po tym czasie wyraźnie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry. Efektem młodszego wyglądu można cieszyć się od 12 do 18 miesięcy.

Atelokolagen LINERASE zapewnia naturalną regenerację i przywraca skórze jej naturalną strukturę poprzez odtworzenie włókien kolagenowych oraz pobudzenie do produkcji nowego kolagenu. Nowej generacji atelokolagen LINERASE charakteryzuje się łatwością iniekcji, gdyż jest to płyn, a nie żel. Po zabiegu może pojawić się w miejscu podania preparatu zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość. Reakcje te mogą utrzymać się do 7 dni. Po tym czasie ustępują samoistnie.

Specjalnie dla Was nagraliśmy film z zabiegu Linerase, w którym dr n. med. Tatiana Jasińska wyjaśnia na czym on polega

[/vc_column_text][vc_video link=”https://youtu.be/JEjRVSXbR-o” el_width=”60″ align=”center”][vc_column_text css_animation=”appear”]

Wskazania do zabiegu Linerase

• wspomaganie biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i ciała

• regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej (tworzy optymalne warunki fizjologiczne do wytwarzania nowego kolagenu)

• zmniejszenie oznak starzenia się skóry

• poprawa elastyczności skóry

• odbudowa i wyrównanie ubytków skórnych zlokalizowanych na twarzy oraz całym ciele (blizny zanikowe, potrądzikowe, rozstępy)

• przyspiesza proces gojenia i regeneracji skóry

PRZECIWWSKAZANIA

• alergie na składniki preparatu

• ciąża

• karmienie piersią

• choroby nowotworowe

• przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

• cukrzyca

• stany zapalne na skórze

• aktywna opryszczka

• choroby tkanki łącznej

• choroby autoimunologiczne

Zabieg LINERASE nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Profilaktycznie może być stosowany już po 25 roku życia w celu zahamowania procesów starzenia przez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu lub leczniczo dla odzyskania utraconej jędrności, elastyczności i gęstości skóry.

Leczone powierzchnie skóry poddawane zabiegowi: Twarz, Szyja, Dekolt, Grzbiety dłoni.

[/vc_column_text][nfw_icon_boxes nfw_icon_box_color=”accent-color-3″ nfw_icon_box_icon=”ifc-down4″]

Cena za zabieg 3 okolic: 1200 zł

[/nfw_icon_boxes][/vc_column][/vc_row]