Mezoterapia igłowa

[vc_row nfw_row_image=”2526″][vc_column width=”1/1″][vc_column_text css_animation=”bottom-to-top”]

MEZOTERAPIA IGŁOWA

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2513″ img_size=”medium” alignment=”center” style=”vc_box_outline_circle_2″ border_color=”orange” css_animation=”appear”][vc_column_text css_animation=”bottom-to-top”]Mezoterapia jest niechirurgiczną metodą stosowaną dla regeneracji i poprawy wyglądu skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, w leczeniu cellulitu, rozstępów skórnych, blizn a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Podstawową zasadą mezoterapii jest wprowadzanie aktywnych substancji do skóry i tkanki podskórnej poprzez liczne, drobne nakłucia. Mezoterapia jest przede wszystkim metodą niechirurgiczną, która przyśpiesza naturalną regenerację Twojej skóry. Podczas każdego zabiegu zarówno wielkość dawki jak i miejsca iniekcji są precyzyjnie i indywidualnie dobierane dla każdego pacjenta. Ten indywidualny dobór pozwala na osiągnięcie maksymalnie korzystnego efektu, leczniczego i estetycznego, przy jednoczesnym zminimalizowaniu wystąpienia ewentualnych działań ubocznych.

Jak działają zabiegi mezoterapii:

• Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnego preparatu poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej, a co za tym idzie poprawia się jej dotlenienie, zaopatrzenie w składniki odżywcze oraz usprawnia się proces eliminacji szkodliwych produktów przemiany materii.

• Wprowadzane są bezpośrednio do skóry brakujące substancje takie jak witaminy, sole mineralne, aminokwasy, kwas hialuronowy

• Kolejnym mechanizmem działania mezoterapii jest bodźcowe działanie igły, uruchamiające procesy regeneracyjne w skórze

[/vc_column_text][vc_single_image image=”2320″ img_size=”medium” alignment=”center” style=”vc_box_outline_circle_2″ border_color=”orange” css_animation=”appear”][vc_column_text css_animation=”right-to-left”]Dermaheal HSR to przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, dający efekt odmłodzenia, regenerujący i nawilżający. Kompleks peptydów biometycznych odmładza i pobudza postarzałą skórę, spłycając zmarszczki. Czysty kwas hialuronowy nawilża i zmniejsza pory. Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulacje produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia suchą skórę i pomaga jej utrzymać optymalną równowagę.

ODMŁADZANIE

Dermaheal SR to rewitalizujący skorę produkt do mezoterapii dajacy efekt odmłodzenia, przeciwzmarszczkowy, zapobiegający starzeniu się skóry.

Działa udoskonalając skórę postarzałaą i o rozszerzonych porach. Redukuje i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek, tworząc nowe komórki skórne. Zwiększa elastyczność skóry, zwiększając ilość kolagenu, elastyny i innych składników macierzy pozakomórkowej.

DZIALANIE Dermaheal HSR i SR:

– działanie przeciwzmarszczkowe,

– zapobieganie starzeniu się skóry,

– do skóry trądzikowej o rozszerzonych porach.

Najskuteczniejsza walka z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Terapia antycellulitowa, wyszczuplająca i ujędrniająca. SCHEMAT TERAPII – terapia obejmuje: 10 masaży bańką chińską + 2 mezoterapie, połączenie tych dwóch technik gwarantuje najlepsze efekty.

[/vc_column_text][nfw_icon_boxes nfw_icon_box_color=”accent-color-3″ nfw_icon_box_icon=”ifc-down4″]

Okolice oczu: 200 – 300 zł

Twarz: 350 – 600 zł

Szyja: 350 – 600 zł

Dekolt: 500 zł

Grzbiety rąk: 500 – 1000 zł

Likwidacja cieni i worków pod oczami: 250 – 550 zł

1 ml Mezokoktajlu: 200 – 350 zł

Filoka 3-5 ml: 400 – 600 zł

1 ml Mezokoktajlu na przebarwienia: 300 zł

Mezokoktajl – Przy serii wskazanych 6 zabiegów 1 ml: 200 zł

Masaż 1 okolicy: 50 zł

1 fiolka (5 ml) mezokoktailu dermaheal LL: 500 zł

[/nfw_icon_boxes][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]