Peptydowy Botox

[vc_row nfw_row_image=”2526″][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

PEPTYDOWY BOTOX

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2621″ alignment=”center” style=”vc_box_outline_circle” border_color=”orange” css_animation=”top-to-bottom”][vc_column_text css_animation=”appear”]Innowacyjny zabieg łączący 1,5% kwas hialuronowy z kompleksem 7 peptydów.

Powstały z tego połączenia koktajl ma potrójne działanie :
Wygładzenie poprzez rozluźnienie.
Peptydowy relaks twarzy.
Odbudowa i regeneracja.

Aquashine to produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu.
Główną zaleta produktu jest jego wielopoziomowe działanie – ma właściwości zarówno regenerujące i odbudowujące, jak i rozluźniające mięśnie w skórze.
Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie skóry, aktywnie stymuluję regenerację i odnowę komórkową, poprawiając strukturę skóry.
Zawarty w Aquashine kwas hialuronowy głęboko nawilża oraz wspomaga powolne uwalnianie się i penetrację peptydów, co przedłuża ich działanie.

WSKAZANIA:
Zmarszczki.
Wiotka skóra.
Skóra z oznakami starzenia.
Regeneracja skóry.

Preparat Aquashine BTX działa delikatnie, stopniowo rozluźniając zmarszczki mimiczne.
Jest wskazany u pacjentów, którzy nie chcą stosować toksyny botulinowej bądź źle na nią reagują, oraz tym osobom którym nie podoba się efekt silnego wygładzenia jaki może wystąpić po iniekcji toksyną.
Optymalny efekt wygładzenia otrzymujemy po 3 zabiegach preparatem Aquashine BTX.

Zabiegi można wykonać w odstępach 2 tygodniowych.
Miejscowe podanie preparatu wydłuża również działanie toksyny botulinowej, co pozwala na wydłużenie odstępów między podaniami toksyny.

Działaj na wszystkie oznaki starzenia!

Kompleksowe działanie preparatów Aquashine z jednej strony wspomaga odnowę komórek, nawilżenie skóry oraz dostarcza komórkom składników budulcowych, a z drugiej redukuje oznaki starzenia takie jak zmarszczki mimiczne czy przebarwienia.

Zasługujesz na Twój Indywidualny plan działania!

Protokół dla młodej skóry(profilaktyka i korekta drobnych zmarszczek)
– 3 zabiegi co 4 tygodnie

Pierwsze dwa zabiegi wykonuję preparatem Aquashine BTX, a następnie w zależności od potrzeb skóry jeden zabieg preparatem Aquashine lub Aquashine BR.
Zalecane są 2 zabiegi podtrzymujące w okresie 12 miesięcy po wykonaniu zabiegów z protokołu.

Protokól dla skóry dojrzałej
– 4 zabiegi co 4 tygodnie

Zalecane są 3 zabiegi podtrzymujące w okresie 12 miesięcy po wykonaniu zabiegów z protokołu.

Protokól przeciwzmarszczkowy
– 3 zabiegi co 4 tygodnie

Trzy zabiegi preparatem Aquashine BTX, nastepnie 2-3 zabiegi tym samym preparatem w okresie 12 miesięcy po wykonaniu zabiegów z protokołu.

Dzięki nowoczesnym produktom Aquashine mogę zaproponować nowoczesny, skuteczny i indywidualny program zabiegowy dostosowany do aktualnych potrzeb skóry.
[/vc_column_text][nfw_icon_boxes nfw_icon_box_color=”accent-color-3″ nfw_icon_box_icon=”ifc-down4″]

1 ml Peptydowego Botoxu: 600 zł

[/nfw_icon_boxes][vc_single_image image=”2622″ img_size=”medium” alignment=”center” style=”vc_box_outline_circle” border_color=”orange” css_animation=”bottom-to-top”][/vc_column][/vc_row]