O Nas

Najlepsi specjaliści, Skuteczne rozwiązania

Nasze Centrum powstało po to, aby spełniać wymagania nowoczesnych kobiet oraz dbających o siebie mężczyzn.

Tutaj możecie Państwo skorzystać z najnowszych metod w zakresie bezpiecznej korekcji defektów oraz chorób skóry pod okiem wysokiej klasy Specjalistów w dziedzinie Medycyny Estetycznej, Dermatologii. W EstiClinic pozbędziecie się tego, co odbiera Państwu radość życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wizyty w jednej z naszych placówek, znajdujących się w Bytomiu oraz Lublińcu.

Wiedza, Doświadczenie, Pasja

Stały rozwój jest dla nas ważny, bardzo ważny

Każdego roku nasi specjaliści podnoszą swoją wiedzę oraz umiejętności, goszcząc na certyfikowanych szkoleniach oraz sympozjach na całym świecie.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. W 2011 roku uzyskała tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Odbyła wiele szkoleń z zakresu medycyny estetycznej pod kierownictwem światowych autorytetów w tej dziedzinie m.in.przez prof. Pasquale Motolese (Włochy), prof. Romulo Mene (Brazylia) oraz w uznanych ośrodkach szkoleniowych w kraju pod okiem wybitnych specjalistów, m.in. w Centrum Szkoleniowym Dermatologii Estetycznej

Dermed pod kierownictwem prof. Andrzeja Kaszuby w Łodzi, w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice w Warszawie. Poza tym uczestniczy w wielu międzynarodowych oraz krajowych sympozjach naukowych w dziedzinie medycyny estetycznej.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © Esticlinic.pl